Vitajte

Dobrý deň, vitajte na nových stránkach E-učebnice. Doteraz ste možno poznali E-učebnice ako učebnice biológie pre základné školy. Pre veľký záujem, dopyt po učebniciach pre ostatné predmety a veľmi pozitívne hodnotenie zo strany učiteľov a študentov sme sa rozhodli E-učebnice inovovať.

Keďže nie je v našich časových ani finančných možnostiach vytvoriť učebnice pre všetky predmety, rozhodli sme sa dať túto možnosť všetkým pedagógom. Ak sa registrujete ako pedagóg, môžete vytvárať E-učebnice aj sami. Ak nie rovno celé učebnice, na začiatok možno iba učivá alebo testy.

Vytvárať e-learningoé aktivity na našich stránkach je veľmi jednoduché, aj keď sa to na prvý pohľad možno nezdá. Možností je veľmi veľa, ale po vyskúšaní a prvých pokusoch určite zistíte, čo potrebujete a čo vám najviac vyhovuje. Potom je ich tvorba veľmi jednoduchá a prehľadná.

Učenie nie je len o učebných materiáloch, ale aj o komunikácii, preto sú súčasťou stránok aj funkcie sociálnej siete určené ako pre pedagógov, tak aj pre žiakov. Môžete si upravovať profil, pridávať príspevky, sledovať novinky užívateľov, posielať správy, združovať sa v skupinách, vytvárať priateľstvá, písať články (blog), diskutovať vo fórach, vytvárať albumy, tvoriť dokumenty…

Veríme, že sa Vám nové E-učebnice budú páčiť, obľúbite si ich a budete ich aktívne využívať.

PS: Nové E-učebnice sú iba v začiatkoch, tak nám iste prepáčite drobné chyby. Postupne sa ich budeme snažiť vylepšovať. Ak natrafíte na nejakú chybu alebo nefunkčnosť, budeme radi, ak nás o tom informujete. Ďakujeme a prajeme veľa pekných chvíľ na E-učebniciach.

E-učebnice

Odporučiť0 odporúčaniaZverejnenéNezaradené

Súvisiace články

Odpovede

E-učebnice