E-shop – spôsoby platby

(Nie všetky spôsoby platby musia byť v danej chvíli dostupné na e-shope.)

Dobierka (platba pri prevzatí tovaru)

Tovar zaplatíte pri jeho doručení priamo prepravcovi. Poplatok za dobierku v hotovosti  je 1 €. Poplatok sa pripočíta k cene dopravy. Ak je doprava zadarmo, tak aj cena za dobierku je zadarmo.

Priama platba na bankový účet (bankový prevod)

Tovar posielame po prijatí platby za tovar a dopravu na náš účet. Pri tomto spôsobe úhrady vám je z ceny objednávky odrátané 0,95% + 0,1 €.

Okamžitý bankový prevod

Veľmi rýchly spôsob platby pre majiteľov účtov v slovenských bankách, ktorí využívajú internet banking. Stačí použiť váš účet a tovar zaplatiť on-line. Po dokončení objednávky a kliknutí na logo banky, budete presmerovaní na stránky vašej banky pre dokončenie platby.

Online platba kartou

Rýchla a bezpečná platba platobnou kartou cez internet. Objednávka pri platbe kreditnou alebo debetnou kartou prostredníctvom platobnej brány sa uhradí po dokončení transakcie. Pri platbe na bráne budete zadávať šestnásťmiestne číslo karty, dátum expirácie a CVC/CVV kód. Všetky tieto údaje máte na karte. Nemusíte sa obávať, prenos informácií je šifrovaný a teda úplne bezpečný.

Platba v hotovosti na predajni

Tovar je pri jeho osobnom preberaní v predajni možné hradiť v hotovosti. Úhradu v hotovosti je možné vykonať iba v eurách a podla zákona č. 394/2012 Z. z. o obmedzení platieb v hotovosti nesmie prijímaná hotovosť presiahnuť 5000€ s DPH.

Platba kartou na predajni

Tovar je pri jeho preberaní na predajni možné uhradiť platobnou kartou. Platobné karty JCB, Diners, American Express neakceptujeme, platbu je možné vykonať iba kartami VISAVISA ElectronMasterCard alebo Maestro. Bezpečnosť platby je garantovaná použitím technológie 3-D Secure, ktorá je podporovaná kartovými poločnosťami VISA a MasterCard.

E-učebnice