Reklamné centrum

Ďakujeme, že objednávaním reklamy podporujete vzdelávanie detí a vznik zaujímavých vzdelávacích aktivít.

Momentálne ponúkame reklamy na počet zobrazení. Ceny začínajú už od 0,00056 € za zobrazenie (1785 zobrazení za 1 €).

[bsa_pro_form_and_stats]

 

Ako postupovať ak chcete u nás reklamu?

Systém vytvárania reklám je veľmi jednoduchý a prehľadný. V prvom kroku vyššie vytvorte reklamu a potom prejdite k platbe. Platba je možná prevodom na účet. Po pripísaní platby na náš účet vám vystavíme faktúru a pošleme Vám ju e-mailom (alebo poštou, ak si to vyžiadate). Po schválení zaplatenú reklamu dáme zobrazovať.

Aké sú ceny za reklamu?

Ceny reklám nájdete priamo pri ich vytváraní. Vyhradzujeme si zmenu ceny za reklamy bez predchádzajúceho upozornenia. Cena za reklamu vždy platí pre Vás tá, za ktorú si reklamu objednáte v systéme.  Ak sa nás chcete čokoľvek opýtať ohľadom reklamy, cien… tak nás neváhajte kontaktovať → prejsť na stránku kontaktov.

Aké sú podmienky reklamy?

Inzerent je zadávateľ reklamy na e-učebniciach. Pre inzerciu na e-učebniciach platí a inzerenti súhlasia s tým, že reklama, produkt alebo služba musí byť pravdivá, jasná, jasne formulovaná, vhodná aj pre užívateľov do 16 rokov, nezavádzajúca, neagresívna, neprehnaná, kvalitná, užitočná, slušná, neporušujúca právne predpisy a pravidlá používania týchto stránok. Inzerent nesie plnú zodpovednosť za reklamu a prípadné škody spôsobené inzerciou, produktom alebo službou. Vyhradzujeme si právo odmietnúť alebo odstrániť akúkoľvek reklamu bez udania dôvodu. Za obsah inzercie nenesie prevádzkovateľ žiadnu zodpovednosť, ani za prípadné škody vzniknuté na základe takejto inzercie. 

Obmedzenia pre pridávanie obrázka: 

  • max. veľkosť obrázka – 400 kb
  • max. šírka obrázka – 1024 px
  • max. výška obrázka – 800 px

Akým užívateľom a na akých zariadeniach sa bude reklama zobrazovať?

Vaša reklama sa bude zobrazovať iba návštevníkom a používateľom zo Slovenska. Prvá a druhá reklama v pravom bočnom paneli sa budú zobrazovať na všetkých zariadeniach (mobily, tablety, obrazovky počítačov). Ostatné reklamy sa budú zobrazovať iba na obrazovkách počítačov.

Prehľad návštevnosti stránok za rok 2019

Návštevnosť 2019
Návštevnosť 2019

 

Prehľad návštevnosti stránok 2013 – 2020

Návštevnosť 2013 - 2020
Návštevnosť 2013 – 2020
 
E-učebnice